Noclegi w Zakopanem przy ulicy Sienkiewicza należą do dobrze zlokalizowanych, jest to środek miasta - wszędzie blisko.

Do słynnego "deptaku" przy Krupówkach z góralskimi karczmami w których grają "do kotleta" kapele góralskie jest zaledwie kilka minut spacerem.. Mieści się tam większość sklepów, sklepików , biur turystycznych oferujących atrakcyjne wycieczki po Zakopanem i regionie. My natomiast organizujemy wycieczki na spływ Dunajcem na pneumatycznych, bezpiecznych pontonach tzw. rafting. Siedziba naszego biura Slalom mieści się własnie przy ulicy Sienkiewicza pod numerem 24 C.

Przy ulicy Sienkiewicza   w odległości 400 m od naszego domu ( Sienkiewicza 24 C ) znajduje się sklep spożywczy U Kazika, Żabka, Delikatesy Centrum, Kiosk Ruchu. Blisko stąd do restauracji "Odskocznia", pizzerni, grilli oraz do sklepu Biedronka, i do bankomatu.

Nieopodal znajduje się szlak na Antałówkę, z której widać Kotlinę Zakopiańską i całą panoramę Tatr. Zimą jesto to miejsce gdzie można z dziećmi wybać się na sanki, lub na zjazdy na jabuszku. Znajduje się tam również wyciąg narciarski oraz drugi wyciąg na przeciwległym stoku Koziniec.

Ulica Sienkiewicza jest jednokierunkowa a w jej połowie znajduje się zakopiański punkt Informacji Turystycznej. Dalej idąc ulicą Kościuszki można dojść do dworca PKP, PKS i busów dowożących turystów np. do Morskiego Oka, do Kuźnic, do Doliny Kościeliskiej czy do Doliny Chochołowskiej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej autorskiej mapy Zakopanego aby wybrać atrakcje zakopiańskie: np. Teatr Witkacego, Aquapark, kino, muzeum , lodowisko, wyciagi w centrum miasta itp.