Wycieczka po naszym portalu w poszukiwaniu odpowiedniego dla siebie noclegu jest wyjątkowo prosta i przyjazna dla każdego, kto chce spędzić chociaż jedną noc na Podhalu czy w Pieninach.

Ostatnio popularne stały się noclegi weekendowe, ale też duża grupa wczasowiczów, turystów – spędza całe urlopy jedno lub dwutygodniowe pod Giewontem czy Trzema Koronami w Pieninach.

W naszym portalu nie znajdziecie Państwo noclegów w luksusowych i drogich hotelach, czy w rezydencjach z basenami. Zapraszamy natomiast do sprawdzonych noclegów w pokojach gościnnych, domkach, nie drogich apartamentach, willach, kwaterach z wyżywieniem, gdzie ceny są umiarkowane i proporcjonalne do standardu i długości pobytu.

Prosta nawigacja według wymienionych wyżej kategorii pozwoli Państwu znaleźć coś dla siebie "na każdą kieszeń", w prawie wszystkich dzielnicach Zakopanego i jego okolicy. Obiekty w naszej bazie noclegowej nie są przypadkowe, są sprawdzone, przechodzą weryfikacje i odpowiadają dzisiejszym standardom.

Dzięki szczegółowym opisom i aktualnym zdjęciom możecie Państwo sprawdzić jaki jest standard, wyposażenie obiektu i sprawdzić dokładnie jego lokalizację na mapie Googli.

W naszej ofercie mamy obiekty własne i jesteśmy też pośrednikiem w rezerwacji noclegów u naszych sąsiadów, przyjaciół czy znajomych.

Ważne, że Państwo za rezerwacje przez nas nic nie dopłacacie. Cena jest zawsze taka sama jak u właściciela kwatery. Co więcej - możemy w Państwa imieniu negocjować cenę za nocleg i znając Państwa preferencje oraz potrzeby - doradzić co wybrać, aby naprawdę wypocząć.

Proszę nas sprawdzić, Serdecznie Zapraszamy.