Serdecznie zapraszamy Państwa do nowego obiektu położonego w centrum Zakopanego, 500 m od głownej ulicy Krupówki. Niewątpliwie bliskość centrum i spokojna okolica - to nasz atut.W niedalekim sąsiedztwie zlokalizowane są takie punkty jak PKP, PKS, Aqua Park, Wielka Krokiew, kolejka na Gubałówkę, sklepy, kina i restauracje.

Obiekt posiada łacznie 22 miejsca w pokojach 2 i 3,4 - osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łożka małżeńskie lub łóżka pojedyncze , własne łazienki i telewizory. Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe a na terenie budynku - bezpłatny internet Wi-Fi, oraz ogólnodostępna kuchnia z jadalnią ( lodowka, czajnik, kuchenka 4-palnikowa, naczynia, sztućce, kubki ). Istnieje możliwość zamówienia śniadań i obiadokolacji po uzgodnieniu z właścicielką.

W pobliżu domku znajduje sie biuro turystyczne SLALOM organizujące wycieczki np. na spływ Dunajcem tratwami lub pontonami ( tzw. rafting), a w zimie jest tam wypożyczalnia narciarska i snowboardowa, oraz szkółka narciarska.

lokalizacja: