Oferujemy tanie noclegi w Zakopanem w pokojach, apartamentach oraz w regionalnych domkach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypoczynku w górach.

Tanie noclegi często kojarzone są z niskim standardem, spartańskimi warunkami, brakiem podstawowych mediów czy też niechlujną kwaterą. Są to skojarzenia i określenia z poprzedniej epoki „ czasów wczesnego Gierka” – bardzo mylne i często niesprawiedliwe dla właścicieli obiektów, którzy chcą niedrogo, ale za to często wynajmować swoje pokoje, kwatery i pensjonaty na terenie Zakopanego.

Obiekty w Zakopanem, które znajdują się w naszej bazie są sprawdzone, przechodzą weryfikację i odpowiadają dzisiejszym standardom. Muszą spełniać podstawowe funkcje. Są czyste i wyposażone m.in w : łazienki, umywalki, TV, czajniki bezprzewodowe, Internet WI FI, lodówki, naczynia, sztućce, grille itp. Są to obiekty „na każdą kieszeń’, a poza sezonem naprawdę bardzo tanie. Przystępna cena wiąże się z oszczędnościami wynikającymi np. z braku recepcji, pokojówek, restauracji oraz zaplecza rekreacyjnego. W tanich obiektach nie wszystkie pokoje muszą mieć własne łazienki, telefony, balkony, kuchnie, wyżywienie czy inne udogodnienia dostępne dla bardzo wymagających turystów. W naszej bazie nie ma luksusowych, drogich hoteli z basenami, Spa, odnową biologiczną, czy room serwisem. Tu mamy własne dwa obiekty i od wielu lat zajmujemy się dodatkowo pośrednictwem noclegów. Pośrednik mylnie kojarzony jest z dodatkową marżą za tą usługę, my nie pobieramy prowizji za rezerwację noclegów na terenie Zakopanego. Cena u nas jest taka sama jak w bezpośrednio wynajmowanych kwaterach. Proszę się nie obawiać ,Państwo nic nie dopłacacie za naszą usługę.

Dla naszych gości udzielamy znaczących rabatów.

W pierwszej kolejności zapraszamy serdecznie do tanich noclegów, są to między innymi dwa, góralskie domki w centrum Zakopanego, oraz dwa obiekty w Pieninach:

W dalszej kolejności zapraszamy do innych tanich pokoi i tanich kwater u naszych znajomych, przyjaciół, sąsiadów.

Często zdarza się, że nasi klienci nie chcą przeglądać, wczytywać się w opisy około 50 zaprezentowanych obiektów – podają swoje preferencje np. szukam pokoju 2-os. z własną łazienką, pojedyncze łóżka, aneksem kuchennym, parkingiem, Internetem, blisko centrum w cenie do 40zł/os doba. A my wybieramy spośród wielu obiektów kilka propozycji, które są wolne w podanym terminie, doradzamy, podajemy numery domków, a jak trzeba wysyłamy dodatkowe zdjęcia. Szczegółowe informacje są udzielane telefonicznie i przez opcję e-mailową.

Zrezygnowaliśmy ze standardowego, suchego formularza kontaktowego. Nasi klienci maja prawo mieć indywidualne preferencje i potrzeby wypoczynku w Zakopanem i Pieninach.

Proszę nas sprawdzić : 18.20 152 88, kom. 602 367 327, kom. 602 25 11 66    biuro@zakopane-slalom.pl