Góralski domek położony w centrum Zakopanego, przy ul. Sienkiewicza 24c, 5 min. spacerem do Krupówek, 15 min do dworca PKS, PKP, 10 min. do Aqua Parku.- Swietna baza wypadowa dla aktywnych wczasowiczów i dla leniuchów.

Stylowe, drewniane pokoje 2 i 4-osobowe.W każdym pokoju INTERNET Wi-Fi, umywalka, lodówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia i sztućce.

Struktura pokoi: studio 2+3 z własną łazienką, pokój 2-os. z umywalką i pokój 4-osobowy z umywalką. Na korytarzu dodatkowa łazienka. Na parterze pokój 2-os. z łazienką, z osobnym, niezależnym wejściem.

Cena noclegu od 37,-zl/os w pokoju z umywalką i od 45,-zl/os w pokoju z łazienką. Cena zależy od dlugości pobytu. Bezpłatny dostęp do internetu ( Wi-Fi).

Jesteśmy organizatorem wypoczynku pod Giewontem.  W lecie proponujemy wycieczki m.in. na Spływ Dunajcem, który może odbywać sie na góralskich tratwach lub na pontonach pneumatycznych (rafting). Zapraszamy do naszej wypożyczalni rowerów w Pieninach i na wycieczki rowerowe po polskiej lub słwackiej stronie. zobacz :   www.pieniny-goralskidomek.pl

W zimie zapraszamy do  wypożyczalni  narciarskiej  i snowboardowej Slalom w Zakopanem mieszczącej sie w naszym domu przy ulicy Sienkiewicza 24 c.

lokalizacja: