Oferujemy tanie noclegi w pokojach, apartamentach oraz w samodzielnych góralskich domkach.

Sprawdź naszą ofertę noclegową oraz ofertę aktywnego wypoczynku nad rzeka, jeziorem i w górach !

Zapraszamy do zapoznania się z z naszą ofertą - Wędkarstwo w Pieninach - oraz z nowym filmikiem pt. Szczupak

Czym wyróżnia się nasz Portal ?

Dlaczego warto skorzystać z tanich noclegów Zakopane 

Dlaczego namawiamy Państwa do skorzystania z usług naszego portalu ? Przecież w necie jest wiele innych, posiadających kilkaset, a nawet kilka tysięcy obiektów na terenie Podhala i Pienin. Nasza baza noclegowa jest mała – to tylko 34 wiarygodne i godne polecenia obiekty, gdzie zdjęcia i opisy pokrywają się z rzeczywistością. W Zakopanem wszyscy chcą wynajmować kwarery , ale ( niestety ) nie wszyscy kwaterodawcy rzetelnie podchodzą do tej usługi.

Stawiamy na jakość !

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom postawiliśmy na jakość proponowanych obiektów, a nie na ilość, koncentrując się bardziej na dużym wyborze różnych form spędzania wczasów , czy nawet krótkich pobytów pod Giewontem w Zakopanem lub Trzema Koronami w Pieninach. Zrezygnowaliśmy ze standardowego, suchego formularza kontaktowego na korzyść rozmowy telefonicznej lub korespondencji e-mailowej . 

Czy posiadamy doświadczenie, czy się na tym znamy ? Wystarczy kliknąć na nasze atuty w zakładce O firmie.

Właściwy wybór obiektu noclegowego.

Aby dokonać właściwego wyboru Tanich noclegów w Zakopanem np. pokoju, kwatery, pensjonatu, apartamentu czy domku – dobrze jest posiadać więcej informacji ( a nie tylko podstawowych : cena, wyposażenie, ogólna lokalizacja ) np. o atrakcjach, wycieczkach, imprezach sportowo-rekreacyjnych, promocjach , co warto zobaczyć i zwiedzić itp. Jak najlepiej i najtaniej zagospodarować swój czas. W zakładce Tanie Noclegi Zakopane znajdziecie Państwo komfortową i nie drogą kwaterę dla siebie. U nas cena zawsze dostosowana jest do jakości , komfortu i lokalizacji kwatery. Zawsze można ją negocjować. Im dłużej tym taniej. Dla stałych klientów mamy znaczące obniżki i rabaty.

Przy właściwym wyborze tanich noclegów w Zakopanem najwięcej trudności mają ci turyści, którzy po raz pierwszy jadą do Zakopanego czy w Pieniny. Jak w gąszczu noclegów proponowanych przez ( różne portale ) wybrać coś odpowiedniego dla siebie, aby spędzić udany i tani wypoczynek w górach. Zakładka Oferta wypoczynku pomoże Państwu wybrać coś dla każdego i dla każdej rodziny. Ponieważ działamy kompleksowo , tanie noclegi Zakopane nie wykluczają również udzielania dla swoich klientów znaczących obniżek i rabatów np. dla rodzin z dziećmi, dla stałych klientów, dla emerytów. Dla nas  najważniejszy jest zadowolony klient , bowiem zależy nam na dalszej współpracy i reklamie naszych rzetelnych usług. 

Bezpłatna usługa rezerwacji na naszej stronie !

Dlatego właśnie portal zakopane-slalom ( i bezpłatna usługa przy rezerwacji ), pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję. Kierując się hasłem Tanie noclegi w Zakopanem traficie na fajne domki w naszym portalu ,które dokładnie umiejscowione są na mapie z podziałem na dzielnice. Dodatkowo pod zdjęciami znajdują się nazwy ulic a po kliknięciu na nie - otrzymacie Państwo dużo praktycznych informacji np. o sklepach, komunikacji, o tym co w sąsiedztwie kwatery warto zobaczyć, zwiedzić , gdzie najlepiej nie drogo się stołować, w której karczmie na Krupówkach można dobrze zjeść i fajnie się zabawić ?. itp. W pigułce podajemy też praktyczne informacje ,które pomogą Państwu zlokalizować np. stacje benzynowe, muzea, teatry, wyciągi, wypożyczalnie, szkoły narciarskie, lodowiska, parki linowe, biura turystyczne, aquapark, górskie szlaki, punkty IT, itp.  Te informacje również będą  pomocne Państwu przy właściwym wyborze tanich noclegów w Zakopanem według Państwa preferencji.

Organizator wypoczynku w Zakopanem i w Pieninach

Zakopane-Slalom.pl

Marzena i Jan Dziurny

tel/fax 18 20 152 88 kom: 602 25 11 66 lub 602 367 327

NASZA SIEDZIBA W ZAKOPANEM

ul. Sienkiewicza 24c
34-500 Zakopane
e-mail: biuro@zakopane-slalom.pl

NASZA SIEDZIBA W PIENINACH

ul. Pod Brzegami 15
34-443 Sromowce Niżne
e-mail: rezerwacja@pieniny-goralskidomek.pl