Oferujemy noclegi w Pieninach  w góralskiej miejscowosci Sromowce Niżne, położone nad rzeką Dunajec u podnóż Trzech Koron - najwyższego szczytu w Pieninach.

Dzięki swojemy położeniu i licznym atrakcjom noclegi w Pieninach z roku na rok stają  się coraz bardziej  popularne zwłaszcza latem. Miłośnicy Pienin uwazają ,że są one piekniejsze od Regli Tatrzańskich, gdzie lasy są monolityczne, ( dominują w większopści , swierki, sosny, jodły ). Pieniny jesienią to paleta wszystkich kolorów, ponieważ są tu lasy mieszane : buki, dęby, jodły, modrzewie, sosny, topole, jawory itp.

Wczasy wędkarskie, rowerowe, konne, grzybiarskie, turystyka piesza, rekreacja wodna na rzece i na jeziorze, średniowieczne zamki - przyciągają najbardziej wymagających turystów indywidualnych i całe rodziny z dziećmi.

 Proponujemy Państwu noclegi w Sromowcach Niżnych i niezapomniane atrakcje, które przygotowaliśmy dla naszych gości.  Szczegóły na www.pieniny-goralskidomek.pl, Przegladając ten  nasz portal - dowiecie się Państwo dlaczego warto przyjechać w Pieniny ? i co tak  wyjatkowego jest w tych górach czego nie posiadają Tatry ?. Prosimy o rezerwację już dzisiaj : kom. 602 25 11 66 

Proszę nas sprawdzić. !