Zakopane-miasto u podnórza Tatr, które bez wątpienia kusi wieloma atrakcjami. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie ( zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, potrzebami, hobby. )  Miłośnicy białego szaleństwa oraz aktywnego wypoczynku , będą mogli pojeździć na stokach bądź przecierać szlaki turystyczne i zdobywać popularne szczyty jak np. Giewont, Kasprowy Wierch, Gubałówkę. To magiczne miejsce o, którym napisano wiele książek, wydano wiele map , przewodników, informatorów np. o imprezach kulturalno-artystycznych, sportowo-rekreacyjnych itp. To miejsce na rodzinne spędzanie czasu na wakacje, urlop czy nawet kilkudniowy pobyt. Dlatego warto przyjechać do stolicy Tatr zarówno zimą jak i latem. Bogata i różnorodna oferta  :  sprawia, że szybko znajdziemy coś dla siebie, aby naprawdę wypocząć i "naładować akumlatory".

 W naszym serwisie wśród ponad trzydziestu ofert znajdą Państwo tanie noclegi w Zakopanem. Nasze kwatery prywatne i pokoje gościnne gwarantują niedrogie wczasy już od 40,- złotych za dobę. Za rezerwację nie pobieramy prowizji. Nawet spanie w centrum Zakopanego można znaleźć w miarę tanio. Również w góralskim domku przy ulicy Sienkiewicza 24 C, do którego serdecznie zapraszamy. Ale to nie wszystko...

W prezentowanej ofercie noclegowej nie bez przyczyny proponujemy Państwu tanie noclegi w Zakopanem, w różnych dzielnicach. Wszystkie obiekty umieszczone są na mapie, a pod zdjęciami domków podane są ulice z najważniejszymi informacjami co interesującego znaduje się w ich sąsiedztwie . Noclegi w naszych domkach to głównie sprawdzone pokoje i kwatery u naszych znajomych, przyjaciół lub sąsiadów. Na osobnych zakładkach oddajemy też do Waszej dyspozycji niedrogie, ale komfortowe : pokoje gościnne, pensjonaty, hotele, apartamenty, samodzielne domki oraz wille. W ich lokalizacji również pomoże Państwu praktyczna autorska mapa Zakopanego, którą zamieściliśmy na dedykowanej podstronie. Oprócz standardowych usług, staramy się również dopasowywać swoją ofertę do Państwa wymagań. Liczymy na to, że spędzą Państwo niezapomniane wakacje na organizowanych przez nas imprezach i rodzinne wczasy zaliczą do wyjątkowo udanych. Jesteśmy bowiem sprawdzonym i rzetelnym organizatorem wypoczynku pod Giewontem i w Pieninach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą licząc na to, że nasze hasło przewodnie : "tanio i wygodnie" i proponowane przez nas imprezy np. rafting na Dunajcu czy wycieczki rowerowe w Pieninach - spełnią Państwa oczekiwania. "Nie kupujcie kota w worku"!

 P r o s z ę  n a s   s p r a w d z i ć .