Oferta wypoczynku jaką dla Państwa przygotowaliśmy jest kompleksowa i skierowaną do wszystkich: turystów, wczasowiczów, gości, którzy postanowili regenerować swoje siły pod Giewontem lub pod Trzema Koronami w Pieninach. Rodziny z dziećmi również znajdą coś interesujacego dla siebie.

Każdy może znaleźć coś dla swoich: preferencji, hobby, zainteresowań czy aktualnych potrzeb. Proponowana forma spędzania czasu wolnego może być dla każdego inna. Dla nas ważny jest każdy zadowolony klient. Jeżeli w naszej ofercie nie znajdzie Państwo nic interesującego , to prosimy o zasugerowanie nam jakąś inną formę wypoczynku, którą powinniśmy dla Was przygotować.

Zapraszamy Państwa do udziału w różnych aktywnych formach spędzania czasu wolnego we wszystkich porach roku zarówno na Podhalu jak i w Pieninach.

Proponujemy m.in. : wczasy wędkarskie, rowerowe, konne, turystykę pieszą, zwiedzanie, zbieranie grzybów, rekreację wodną na Dunajcu lub Zalewie Czorsztyńskim oraz sporty zimowe ( nauka jazdy na nartach, snowboardzie ), kuligi z pochodniami, wycieczki na Podhalu i na Słowacje itp. Wypożyczalnia narciarska, rowerów, kajaków, pontonów jest do Państwa dyspozycji.