Góralski domek położony w centrum Zakopanego, przy ul. Sienkiewicza 24c, 5 min. spacerem do Krupówek, 15 min do dworca PKS, PKP, 10 min. do Aqua Parku.- Swietna baza wypadowa dla aktywnych wczasowiczów i dla leniuchów.

Stylowe, drewniane pokoje 2 i 4-osobowe.W każdym pokoju :TV, INTERNET Wi-Fi, umywalka, lodówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia i sztućce.Do dyspozycji mikrofalowka.

Struktura pokoi: studio 2+3 z własną łazienką, pokój 2-os. z umywalką i pokój 4-osobowy z umywalką. Na korytarzu dodatkowa łazienka. Na parterze pokój 2-os. z łazienką, z osobnym, niezależnym wejściem.

Cena noclegu od 45 zl/os w pokoju z umywalką i od 50,-zl/os w pokoju z łazienką. Cena zależy również od dlugości pobytu.  IM DŁUŻEJ TYM TANIEJ. Bezpłatny dostęp do internetu ( Wi-Fi). oraz parking na trzy samochody pod domem lub 50 m od domu przy ul. Sienkiewicza.

Zapraszamy do naszej wypożyczalni rowerów w Pieninach i na wycieczki rowerowe po polskiej lub słowackiej stronie. zobacz :   www.pieniny-goralskidomek.pl

ORGANIZUJEMY tam rafting - SPLYW NA PONTONACH , KAJAKACH

 

lokalizacja: