Plan i mapa Zakopanego z ulicami.

Jeżeli jesteś pierwszy raz w stolicy Tatr, z pewnością przyda się dobra mapa Zakopanego wraz z ulicami. W niniejszej zakładce przygotowaliśmy nasz autorski, tuystyczny plan miasta Zakopane, na którym w dowolny sposób możesz konfigurować swoje zapytania dotyczące ulic i obiektów docelowych. Cechuje go bardzo łatwa nawigacja.

Korzystając z legendy planu możesz otrzymać praktyczne wskazówki dotyczące lokalizacji najważniejszych obiektów turystycznych lub użyteczności publicznej w Zakopanem. Są to między innymi parkingi, stacje paliw, kościoły, szpital, policja czy wreszcie funkcjonujące wyciągi narciarskie. Mapa Zakopane w autorskim wydaniu to oczywiście również informacja jak trafić do naszych obiektów. Są nimi siedziba i biuro firmy, szkoła narciarska Slalom, , nasze pokoje gościnne oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego przy ul.Sienkiewicza 24 C

Cechą wyróżniającą naszą mapę od innych, jest jej dużą przejrzystość. Podstawowa grafika jest pozbawiona wszystkich nazw i obiektów, co zapobiega rozpraszaniu użytkownika. Klikając wybrane informacje, zostają one wyświetlone jako jedyne na mapie. Dzięki temu skupiamy się wyłącznie na nich, co znacznie ułatwi nam orientację w terenie.

Zapraszamy serdecznie do przetestowania tej nowatorskiej usługi w naszym serwisie.