Noclegi w Sromowcach Niżnych w Pieninach są bardzo popularne dzięki m.in. swojemu położeniu tj. przy Pienińskim Parku Narodowym oraz nad rzeką Dunajec bedącą naturalną granicą ze Słowacją.

Do popularności tej wsi przyczyniła się również międzynarodowa kładka rowerowa powstała w 2008 roku z funduszy Unii Europejskiej łącząca Czerwony Klasztor i Sromowce Niżne (Polskę ze Słowacją). Stąd rozpoczyna się ścisły rezerwat Pienińskiego Parku Narodowego, który zwiedzać można siedząc na góralskiej tratwie, pontonie czy kajaku - tzw. rafting na Dunajcu. Tych oraz innych atrakcji dostarczy Państwu nasza firma FUN TIME.

Liczne ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne na Trzy Korony czy też Sokolicę, do Szczawnicy, czy do Krościenka, są bardzo oblegane przez turystów, zwłaszcza latem.

We wsi powstało wiele: sklepów, kiosków regionalnych, restauracji oraz wypożyczalni rowerów.

Polecamy Państwu swoją wypożyczalnię i bazę raftingową w naszym pensjonacie Pod Pstrągiem przy ul. Pod Brzegami 15, kom 602 25 11 66. Polecamy również noclegi w Domku Myśliwskim w Sromowcach Niżnych.

Wypoczynek i relaks w Sromowcach Niżnych w Pieninach zawsze jest udany i mile wspominany przez naszych gości, zapraszamy do zapoznania się z obiektami noclegowymi poniżej.